25.11.2014 НАКАЗ № 1 Про організацію діяльності

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

 

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ ім. М. ГОРЬКОГО

 

вул. Кірова, 27, м. Красний Лиман, Україна, 84404
Тел.: (06261) 2-65-30, (06261) 2-32-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

25.11.2014                      НАКАЗ                      №__1__

Про організацію діяльності

Донецького національного медичного

університету ім. М. Горького

На виконання наказу Міністерства охорони здоров`я України від 21.11.2014 року №876 «Про організацію діяльності Донецького національного медичного університету імені М. Горького»

НАКАЗУЮ:

1. До завершення антитерористичної операції на територіях Донецької і Луганської областей Донецький національний медичний університет ім. М. Горького буде проводити свою діяльність на базі Краснолиманського медичного коледжу.

2. Прийняти до уваги, що з 13 листопада 2014 року Донецький національний медичний університет ім. М. Горького знаходиться за наступною юридичною адресою: 84404, Донецька область, м. Красний Лиман, вул. Кірова, буд. 27.

3. Першому проректору (проректорам), завідуючим кафедрами Донецького національного медичного університету ім. М. Горького:

3.1 вжити всіх необхідних заходів стосовно початку нового 2014/2015 навчального року в нових умовах з 01 грудня 2014 року;

3.2 забезпечити оперативне інформування працівників та студентів, інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, слухачів, аспірантів, докторантів тощо стосовно всіх питань з режиму роботи Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

4. Працівникам Донецького національного медичного університету ім. М. Горького приступити до виконання своїх функціональних обов`язків з 01 грудня 2014 року.

5. Працівники Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, які не зможуть своєчасно приступити до виконання своїх функціональних обов’язків за новою юридичною адресою, повинні повідомити про це керівництво університету письмово або по електронній пошті.

6. Працівники Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, які не приступили до виконання своїх функціональних обов’язків за новою юридичною адресою, або заздалегідь не повідомили керівництво університету про поважну причину невиходу на роботу за новою юридичною адресою, будуть звільнені з роботи у відповідності до діючого законодавства України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Ректор, член–кор. НАМНУ,професор                                                    Юрій Думанський

 

 

 


 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top