ВИКЛАДАЧІ ДОННМУ ІМ. М. ГОРЬКОГО ОТРИМАЛИ ВЧЕНІ ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА ТА ДОЦЕНТА

З великою радістю повідомляємо, що 28 квітня та 30 червня 2015 року  чотирьом науково-педагогічним працівникам нашого університету було присвоєно вчене звання професора та шістьом – вчене звання доцента.

Вітаємо з отриманням заслужених звань та бажаємо творчих успіхів на ниві викладацької діяльності та нових звершень у науковій роботі. Наші працівники у тяжкі часи для всієї України своїми досягненнями підтримують славне ім’я університету.

м. Київ

від 30.06.2015                                                                                         № 689

Про затвердження рішень атестаційної

колегії Міністерства щодо

присвоєння вчених звань

від 30 червня 2015 року

Відповідно до Порядку присвоєння вченого звання професора і доцента, затвердженого   постановою   Кабінету   Міністрів  України  27 грудня 2008 р. № 1149, та на підставі рішень атестаційної колегії Міністерства (протокол № 3 від 30 червня 2015 року)

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти вчене звання професора науковим та науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та наукових установ відповідно до списку згідно з додатком 1.

2. Присвоїти вчене звання доцента науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти відповідно до списку згідно з додатком 2.

3. Відмовити у присвоєнні вченого звання професора та доцента науково-педагогічним працівникам відповідно до списку згідно з додатком 3.

4. Направити атестаційні матеріали здобувачів щодо присвоєння вченого звання доцента на зовнішню експертизу до науково-методичних комісій МОН України відповідно до списку згідно з додатком 4.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                                                                                С. М. Квіт

до наказу Міністерства

від 30.06.2015 № 689

Список