З ювілеєм Університет!

З ювілеєм Університет!

28 листопада 2015 року в нашому Університеті велике свято -  85-річчя Донецького Національного Медичного Університету!  З цієї нагоди у Палаці культури НКМЗ зібралося більше тисячі людей. Зала була повна, ще з холу відчувалося свято й урочистий настрій!

До цього заходу студенти готувалися не покладаючи рук, адже кожен з них хотів, щоб це свято запам'яталося кожному присутньому в величезній залі. Репетиції проходили із ранку до пізнього вечора під чуйним керівництвом глави студентського профкому ДНМУ Станіслава Ільченко і голови сектора організації дозвілля та морально-етичного виховання  студентського самоврядування Устіновської Марії, які витрачали всі свої сили на створення чудових концертних номерів.

Захід відкривали чарівні ведучі - Станіслав Ільченко та Євген Бєліков, а відкрити офіційну частину заходу і почесно винести прапори України та Донецького національного медичного університету випала можливість іменним стипендіатам і стипендіатам Вченої ради: Олександру Кузякіну, Катерині Піцентій, Ользі Поймановій, Віталію Суярко і Катерині Лавриненко.

Звучить Гімн України!

До слова запрошується ректор Донецького національного медичного університету, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Юрій Васильович Думанський, який щиро привітав весь професорсько-викладацький склад університету, всіх студентів та співробітників, всіх випускників нашої Аlma Mater зі славним ювілеєм!

Хай стелиться вам доля рушниками!

Хай любов до нашої Аlma Mater дає нам натхнення на нові творчі успіхи і життєві перемоги, дає наснагу на здійснення всіх задумів. Нехай наша праця йде на користь справі, а невичерпна життєва наснага оберігає і ріднить усіх під благословенним небом України на довгі та щасливі літа!

      

Святковий вечір відкрив лауреат численних конкурсів, народний театр пісні «Краматорські дівчата  та хлопці» із композицією «Привітальна».

До слова запрошується голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Іванович Жебрівський, який привітав усіх із Ювілеєм і вручив почесні грамоти і подяки.

Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації за багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів та з нагоди 85-річчя з дня заснування Донецького національного медичного університету ім. М.Горького Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації нагороджено:

Думанського Юрія Васильовича - ректора Донецького національного медичного університету ім. М.Горького,

Богатирьову Олену Володимирівну - завідувача кафедри загальної та біологічної хімії,

Конькову Марину Володимирівну - завідувача кафедри онкології та радіології,

Чернишову Ольгу Євгенівну - завідувача кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій

Подяку Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації висловлено:

Удоду Олександру Анатолійовичу – декану соматологічного факультету,

Хоменку Віктору Миколайовичу - завідуючому кафедрою фармакогнозії, технології ліків та медичної ботаніки, управління та економіки фармації.

 На сцені студентка 1 курсу Ірина Хоміна із українською піснею «Лети».

Далі  на сцену було запрошено ректора університету, професора Юрія Васильовича Думанського та першого проректора, професора Петра Геннадійовича Кондратенка щодо ювілейного нагородження кращих співробітників університету почесними грамотами і нагородами.

Відповідно до наказу Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України нагороджено:

Попадинця Олександра Олексійовича – проректора з економічної та адміністративно-господарської роботи;

Павлюченка Андрія Костянтиновича – декана факультету інтернатури і післядипломної освіти;

Ярову Світлану Павлівну – завідувача кафедри стоматології №2;

Кєтінг Олену Віталіївну – доцента кафедри внутрішньої медицини №1;

Астахова Володимира Михайловича – завідувача кафедри акушерства і гінекології;

Сокрута Валерія Миколайовича – завідувача кафедри фізичної реабілітації, фізіотерапії, спортивної и нетрадиційної медицини та фізичного виховання;

Айзятулова Рушана Фатіховича – завідувача кафедри дерматології, венерології та косметології.

Згідно з рішенням Всеукраїнського об’єднання «Країна» орденом «За розбудову України» нагороджено:

Арбузову Світлану Борисівну – члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, Заслуженого лікаря України,доктора медичних наук, професора кафедри акушерства і гінекології;

Синяченка Олега Володимировичачлена-кореспондента Національної академії медичних наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри внутрішньої медицини №1.

Медаллю «Знання, душу, серце - людям» нагороджено:

Веселого Сергія Володимировича – доктора медичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи;

Єрмолаєву Майю В’ячеславівнудоктора медичних наук, професора кафедри внутрішньої медицини №1;

Климовицького Федора Володимировичадоктора медичних наук, завідувача кафедри травматології, ортопедії та хірургії екстремальних ситуацій;

Ольшевську Олену Василівнудоктора медичних наук, професора кафедри акушерства і гінекології;

Солдатову Тетяну Іванівну – заступника головного бухгалтера.

Вищої нагороди Національної академії медичних наук України медалі «Агапія Печерського» удостоєні:

Арбузова Світлана Борисівна - член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професора кафедри акушерства і гінекології;

Синяченко Олег Володимирович - член-кореспондент Національної академії медичних наук України, завідувача кафедри внутрішньої медицини №1.

Життя нашого університету тісно переплітається з життям міст Краматорська, Слов’янська, Красного Лиману та Маріуполя. Студенти та співробітники беруть активну участь у ряді громадських заходів, що проходять у цих місцях. І сьогодні нас вітає зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «Експрес» міста Краматорська.

Слово надається член-кореспонденту Національної академії медичних наук України, доктору медичних наук, професору кафедри акушерства та гінекології Арбузовій Світлані Борисівні, яка привітала присутніх від імені Національної академії медичних наук України і вручила Почесну грамоту та медаль «Агапія Печерського» Національної академії медичних наук України.

Далі на сцені - джаз-бенд, який  засновано нашим випускником, у минулому музикантом університетського оркестру народних інструментів, а зараз лікарем-анестезіологом Хомяковим Володимиром Олександровичем.  Хореографічну частину виконав балетний колектив «Елегія».

У тридцяті роки минулого століття на підйомі індустріалізації донецького краю виник та почав розвиватися наш університет. За роки свого існування підготовлено десятки тисяч лікарів не лише для нашої країни, але й для багатьох країн Азії, Африки, Латинської Америки. Ми свято бережемо багаторічні традиції нашої Аlma Mater!

Наш університет пережив багато лихоліть та негараздів – війни, розруху, голод, репресії, але завжди відроджувався і ставав ще міцнішим і сильним. І доказом цьому є сьогоднішні дні. Із цього приводу дуже символічним стає авторський танець «Фенікс» у постановці студентки 2 курсу  Вікторії Гущенко.

Далі яскравий концерт продовжує наша незмінна солістка, студентка 1 курсу  Каміла Чупєєва із композицією  «Careless Whisper», соло на саксофоні - Уляна Кащій.

Не буває студентських вечорів або концертів без участі в них СТЕМу чи команди КВН. Найбільш кмітливі та винахідливі все помічають у студентському житті, та знаходять виразні гумористичні форми. На сцені  виступ СТЕМу 1 курсу, який викликав справжній фурор своїми запальними жартами.

Чуттєва пісня «Небо» у виконанні студентки 2 курсу Аліни Вендіної   не залишила у залі байдужих.

І знову на сцені завершальна танцювальна композиція у постановці студентів Устіновськoї Марії та Кудінова Романа.

Пролетять роки, але ми впевнені в тому, що наступні покоління співробітників та студентів університету з честю продовжать славетну історію Донецького Національного Медичного Університету!

На закінчені  свята звучить  Гімн Донецького національного медичного університету.

Автор тексту - студентка 1 курсу Камілла Чупеєва

Фото - студентка 2 курсу Анфіса Крамська.

1

5а1

1

1

1

9

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

011

99

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

2

44

2

1

1

48 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top