Щодо участі в Програмі НАТО «Наука заради миру і безпеки»

Щодо участі в Програмі НАТО «Наука заради миру і безпеки»

27 травня 2016 р. в Києві відбувся Інформаційний день наукової Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» (НЗМБ), організований за сприянням Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Центру інформації та документації НАТО в Україні та Офісу зв’язку НАТО.

Під час двосторонньої зустрічі з заступником Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці, послом Соріна Дукару була досягнута домовленість про пріоритетність на даному етапі наукових досліджень з питань безпеки, що є актуальними в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. При цьому, особливо важливим є залучення до цих досліджень, в рамках Програми НАТО НЗМБ, вищих навчальних закладів і наукових установ, переміщених з тимчасово окупованих територій України.

Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» надає фінансування багаторічним проектам і науково-практичним семінарам з питань безпеки, які реалізуються спільно вченими з країн НАТО і України.

Враховуючи зазначене, просимо надати до Міністерства пропозиції щодо можливих спільних багаторічних проектів і науково-практичних семінарів з дотриманням пріоритетів і вимог Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» (www.nato.int/science).

Пропозиції повинні містити назву, обґрунтування актуальності та короткий опис проекту, перелік виконавців (при наявності – вказати співвиконавців з країн НАТО), орієнтований бюджет і перелік необхідного наукового обладнання.

Пропозиції надаються українською і англійською мовою в паперовому і електронному вигляді (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top