У нас в гостях…

20160728 144433

У нас в гостях…

28 липня 2016 року під час перебування у Краматорську перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецький і Луганської областях Ірина Володимирівна Геращенко і міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Олегович Черниш відвідали Донецький національний медичний університет ім. М.Горького. Гостей супроводжували заступник голови Донецької обласної цивільно-військової адміністрації Владислав Олександрович Лаврик і директор департаменту освіти і науки Надія Володимирівна Оксенчук.

Гості ознайомилися з роботою приймальної комісії, центром інформаційних технологій і центром симуляційної медицини університету.

Ректор університету, член-кореспондент НАМН України, професор Юрій Васильович Думанський розповів гостям про ту велику роботу, яку провели співробітники і студенти, що дозволило впродовж дуже короткого часу практично повністю відновити освітній процес в університеті.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми, з якими стикаються переміщені ВНЗ і можливі шляхи їх вирішення, а також питання допомоги держави викладачам і студентам цих вишів. 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top