Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Дебют першокурсника

3 листопада студенти та викладачі ДонНМУ мали чудову нагоду зазирнути до майбутнього - часу, коли запаси води на Землі стали вичерпуватися. «Дегідратація» - такою була ідея дебюту першокурсника у нинішньому році. Безліч студентів з різних курсів і навіть університетів не залишили можливість побувати на святі і подивитися на результати роботи своїх сокурсників.

1p

 Дебютанти дуже хвилювалися, адже для створення такого грандіозного заходу було витрачено чимало зусиль і часу.

Розпочалося свято досить страхітливим відео, яке розповіло про життя, що настало на Землі без води. Змінив його чаруючий східний танець у виконанні  студенток 1 курсу медичного факультету Шиліної Анни, Марценюк Лілії та Риженкової Юлії.

2p
Незвичайну атмосферу свята підтримала студентка 1 курсу медичного факультету Єлизавета Карпенко з піснею «Beggin».

3p
  
     Чуттєве виконання Філь Катерини та її чаруюча гра на фортепіано не залишила байдужим нікого у залі, а дует у складі Дениса Мірошникова та Олександра Бєлана, які виконали під мелодійні звуки гітари пісню «Мовчи», змусив зал вибухнути бурхливими оплесками.

4p

       Були під час заходу і хвилюючі моменти. Незвичайний позитивний танець під керівництвом Вікторії Гущенко був виконаний Курличкіною Валентиною, Никифоровим Сергієм і Галій Ганною, які показали студентам усіх курсів свою гнучкість та граціозність.    

Яке ж свято без КВН? Наш вечір був би без нього просто неможливий. Студенти вклали у виступ всі свої сили і змусили зал сміятися кожен раз, як вони виходили на сцену. Своїми мініатюрами вони показали життя університету з нової, більш веселої і простої сторони, чим заслужили бурхливі оплески.


5p6p

Свято, присвячене дебюту першокурсника, залишило незабутні враження і подарувало море емоцій усім, хто прийшов на цей захід.  

7p

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…