Загинув захисник України

ЗАГИНУВ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ

IMG 0835

27 березня, під містом Горлівка від рук російсько-нацистських окупантів загинув студент 2 курсу стоматологічного факультету Донецького національного медичного університету Владислав В'ячеславович Писаренко, екс-боєць АЗОВу із позивним «Растішка».

До полку він прийшов у квітні 2015 року, спочатку був у третій сотні, а на початку літа перевівся до другої роти і пробув там трохи більше року. На початку серпня звільнився і пішов воювати до батальйону спеціального призначення Збройних сил України «Донбас-Україна». На момент смерті йому був 21 рік.

Командир другої роти друг Скрипаль пригадує Растішку як сором’язливого та тихого, але в той самий час бойового хлопця, який завжди хотів змін, хотів воювати за свою землю, бо питання повернення окупованих територій стосувалось його безпосередньо – він був родом із Донецька. Тому, звісно, волів, щоб його рідне місто якомога швидше повернулось під український прапор. Був футбольним вболівальником, вболівав за донецький Шахтар, але завжди знаходив спільну мову з тими, хто підтримував інші клуби. 

Побратими згадують його як відданого своїй справі хлопця, який завжди рвався у бій. Растішка загинув як воїн, захищаючи рідну землю від російських окупантів. Поліг смертю хоробрих, назавжди залишившись в історії визвольної боротьби за Україну. 

Пам'ятаймо! 
Помстимося! 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top