Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

     Мотиваційний семінар з питань набору іноземних студентів для навчання в Донецькому національному медичному університеті було організовано та проведено ТОВ “Українські освітні послуги” 2 квітня 2017 року в м. Сурат, штат Гуджарат, Республіка Індія.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Торбенко І.О., яка взяла участь у роботі семінару, надала інформацію щодо переваг навчання у вищих навчальних закладах  України, зокрема в Донецькому національному медичному університеті, відповіла на запитання, серед яких основними були: наявність дисциплін та вимоги щодо кількості балів у сертифікаті про повну середню освіту, необхідних для вступу за спеціальностями “Медицина”, “Стоматологія”, можливість навчання англійською мовою, умови проживання у гуртожитку.

В семінарі взяли участь 2150 осіб, які зацікавились навчанням в Україні, біля 200 осіб залишили заявки на оформлення документів для вступу  саме до Донецького національного медичного університету.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…