Студенти ДНМУ посіли призові місця на чемпіонаті Кропивницького з «Брейн-рингу»

1 листопада у Кропивницькому відбулися ігри ХХІ чемпіонату міста з «Брейн-рингу» серед студентів вищих навчальних закладів. Другий медичний факультет Донецького національного медичного університету представили одразу дві команди.

Організував турнір відділ сім’ї та молоді міської ради за участі громадської організації «Прес-клуб реформ» та обласної Ліги інтелектуального розвитку.

Студентські команди «Люди в білому» та «Мочи манту» (медичний факультет № 2 ДНМУ), «Логос» (Будівельний коледж), «Совенята» (ЦНТУ), «XXL» (Коледж механізації сільського господарства), «Еврика» (Університет сучасних знань), «КЛА НАУ» (льотна академія Національного авіаційного університету), «Гермес» (Кропивницький коледж харчування і торгівлі), «Саяни» (Коледж економіки і права імені Сая), боролися за звання чемпіонів міста.

Переможцем стала команда «КЛА НАУ», віце-чемпіоном – команда «Люди в білому», другим віце-чемпіоном – команда «Гермес».

Переможцям вручили пам’ятні подарунки від організаторів.

Вітаємо команди ДНМУ з вдалим виступом та бажаємо подальших виступів!