Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Студенти ДНМУ посіли призові місця на чемпіонаті Кропивницького з «Брейн-рингу»

1 листопада у Кропивницькому відбулися ігри ХХІ чемпіонату міста з «Брейн-рингу» серед студентів вищих навчальних закладів. Другий медичний факультет Донецького національного медичного університету представили одразу дві команди.

Організував турнір відділ сім’ї та молоді міської ради за участі громадської організації «Прес-клуб реформ» та обласної Ліги інтелектуального розвитку.

Студентські команди «Люди в білому» та «Мочи манту» (медичний факультет № 2 ДНМУ), «Логос» (Будівельний коледж), «Совенята» (ЦНТУ), «XXL» (Коледж механізації сільського господарства), «Еврика» (Університет сучасних знань), «КЛА НАУ» (льотна академія Національного авіаційного університету), «Гермес» (Кропивницький коледж харчування і торгівлі), «Саяни» (Коледж економіки і права імені Сая), боролися за звання чемпіонів міста.

Переможцем стала команда «КЛА НАУ», віце-чемпіоном – команда «Люди в білому», другим віце-чемпіоном – команда «Гермес».

Переможцям вручили пам’ятні подарунки від організаторів.

Вітаємо команди ДНМУ з вдалим виступом та бажаємо подальших виступів!

IMG 3766

IMG 3767

IMG 3768

IMG 3777

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…