Студенти другого медичного та міжнародного медичного факультетів провели грандіозний концерт до Дня студента

На двох факультетах ДНМУ у Кропивницькому навчається понад 800 студентів Донецького національного медичного університету з України та багатьох країн світу. Окрім того, що майбутні медики наполегливо навчаються, вони приділяють час і культурному життю. Практично кожен має свої таланти — від танців до написання авторських пісень. Саме такі студенти виступили на сцені ДНМУ під час святкового концерту до Дня студента.

Варто сказати, що жоден з них не розчарував переповнену залу. Вітаючи студентів, декан другого медичного факультету Петро Сидоренко зазначив, що відзначення свята перенесли у зв'язку з участю учасників концерту у змаганнях «Студліги» та нагородженням у міській раді.

Очікували на студентів і привітання та нагороди від членів студентського самоврядування — кращою старостою стала Любов Рижньова, кращу стінгазету до свята підготували студенти п'ятої групи (ІІ курс). Владислав Загорський та Аліна Недяк презентували перший примірник газети «Медичний калейдоскоп», яку студенти видали власними силами.

Під час концертної програми студенти з Марокко, Узбекистану, Гани та України разом з викладачем музичного училища під живий музичний супровід виконали відомий хіт. І це був не єдиний інтернаціональний виступ. Ася і Тіматі у вишиванках виконали пісню «Одна калина», Владислав та Ахмед — хіп-хоп. Карина Шпак подарувала східний танець, що викликав неймовірні емоції у залі.

Танцювальний флешмоб презентували студентки першого курсу. Окремо варто сказати про вокалістів — Валентин Шаханов, Олександр Бондаренко, Анна Щербань та Анастасія Новікова, Катерина Омельченко, Дені заспівали і зачитали чудові композиції. Авторську пісню під гітару про мету у навчанні презентував Станіслав Лисенко.

Одним словом - усі оплески були цілком заслуженими, а студенти разом з викладачами вже чекають наступного свята, яке обіцяє бути не менш яскравим.