Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Студенти другого медичного та міжнародного медичного факультетів провели грандіозний концерт до Дня студента

На двох факультетах ДНМУ у Кропивницькому навчається понад 800 студентів Донецького національного медичного університету з України та багатьох країн світу. Окрім того, що майбутні медики наполегливо навчаються, вони приділяють час і культурному життю. Практично кожен має свої таланти — від танців до написання авторських пісень. Саме такі студенти виступили на сцені ДНМУ під час святкового концерту до Дня студента.

Варто сказати, що жоден з них не розчарував переповнену залу. Вітаючи студентів, декан другого медичного факультету Петро Сидоренко зазначив, що відзначення свята перенесли у зв'язку з участю учасників концерту у змаганнях «Студліги» та нагородженням у міській раді.

Очікували на студентів і привітання та нагороди від членів студентського самоврядування — кращою старостою стала Любов Рижньова, кращу стінгазету до свята підготували студенти п'ятої групи (ІІ курс). Владислав Загорський та Аліна Недяк презентували перший примірник газети «Медичний калейдоскоп», яку студенти видали власними силами.

Під час концертної програми студенти з Марокко, Узбекистану, Гани та України разом з викладачем музичного училища під живий музичний супровід виконали відомий хіт. І це був не єдиний інтернаціональний виступ. Ася і Тіматі у вишиванках виконали пісню «Одна калина», Владислав та Ахмед — хіп-хоп. Карина Шпак подарувала східний танець, що викликав неймовірні емоції у залі.

Танцювальний флешмоб презентували студентки першого курсу. Окремо варто сказати про вокалістів — Валентин Шаханов, Олександр Бондаренко, Анна Щербань та Анастасія Новікова, Катерина Омельченко, Дені заспівали і зачитали чудові композиції. Авторську пісню під гітару про мету у навчанні презентував Станіслав Лисенко.

Одним словом - усі оплески були цілком заслуженими, а студенти разом з викладачами вже чекають наступного свята, яке обіцяє бути не менш яскравим.

1

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…