Cтуденти ДНМУ прочитали лекції для старшокласників в школах м. Краматорська на тему епідеміології, клініки та профілактики ВІЛ/СНІДу

1 грудня – всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його було впроваджено за ініціативи ООН у 1988 році з метою підвищення обізнаності суспільства про епідемію, що викликана розповсюдженням ВІЛ інфекції, я також як день пам’яті жертв цього захворювання. Не дивлячись на вагомі кроки світової спільноти в боротьбі зі СНІДом, нажаль, в Україні рівень захворюваності залишається досить високим. Активну роботу в цьому напрямку ведуть не тільки лікарні, а й благодійні організації, громадські та суспільні діячі. Не залишились осторонь і студенти Донецького національного медичного університету. На базі шкіл м. Краматорська, де базується медичний факультет № 1, вони прочитали лекції на тему епідеміології, клініки та профілактики ВІЛ/СНІДу, адже саме молоде покоління має найбільший ризик заразитися ВІЛ. 
Студенти 4 курсу Хижий Богдан та Кащій Уляна відвідали 8 – 11 класи школи № 8, Калашникова Аліна та Ледник Юлія – 10 – 11 класи 25 школи, студент 5 курсу Фролов Євген прочитав лекцію в профільних 10 – 11 медичних ліцейних класах 22 школи, а студентки 2 курсу Кравченко Ольга, Таран Юлія та Швиркова Юлія завітали до учнів 10 – 11 класів 24 школи.
Школярі охоче слухали лекцію, ставили багато запитань. Дехто, звичайно, був вже знайомий з проблемами епідемії ВІЛ/СНІДу, та, як відмітила більшість з них, такий захід надав їм багато нової структурованої практичної інформації, допоміг чіткіше зрозуміти, які ризики несе ВІЛ, як не заразитися і як поводитися в ризикованих випадках. Після прослуханих лекцій школярі отримали сертифікати слухача лекції на тему "ВІЛ/СНІД". Викладачі та адміністрація шкіл також подякували за освітлення такої актуальної нині теми.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top