Високоповажна делегація ГО “Єгипетське земляцтво в Україні” у складі Голови правління Валіда Атії, головного редактора ІП “Україна по-арабські” Мохаммада Фараджаллаха, представника суданської діаспори в Україні Мухаммада Аббаса, представника єгипетського земляцтва в Харкові Каріма ель-Зававі 8 грудня 2017 року з робочим візитом перебувала в Донецькому національному медичному університеті.

На сьогодні в університеті навчається більше 150 громадян Арабської Республіки Єгипет та саме їх навчанню, проживанню та взаємовідносинам було відведено основну частину бесіди, в якій  взяли участь представники ректорату університету, відділу міжнародних зв'язків та міжнародного медичного факультету.

Високоповажні гості висловили своє захоплення високим рівнем надання освітніх послуг в Донецькому національному медичному університеті та обговорили можливі напрями співпраці щодо підготовки фахівців для арабських країн.

Під час свого перебування у м. Кропивницькому представники делегації ГО “Єгипетське земляцтво в Україні” поспілкувалися зі студентами з Єгипту, які навчаються на міжнародному медичному факультеті, проінформували їх про підтримку з боку посольства та земляцтва осіб, що здобувають освіту в Україні, розповіли про розвиток співпраці між Україною та Арабської Республікою Єгипет. Зустріч відбулась у теплій та доброзичливій атмосфері, студентам побажали успішного навчання й професійного зростання.

У другій частині візиту відбулось нагородження найкращих студентів грамотами та цінними подарунками,  представникам університету були вручені відзнаки за вагомий внесок в розвиток навчального процесу іноземних студентів та високий рівень професіоналізму.