Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Високоповажна делегація ГО “Єгипетське земляцтво в Україні” у складі Голови правління Валіда Атії, головного редактора ІП “Україна по-арабські” Мохаммада Фараджаллаха, представника суданської діаспори в Україні Мухаммада Аббаса, представника єгипетського земляцтва в Харкові Каріма ель-Зававі 8 грудня 2017 року з робочим візитом перебувала в Донецькому національному медичному університеті.

На сьогодні в університеті навчається більше 150 громадян Арабської Республіки Єгипет та саме їх навчанню, проживанню та взаємовідносинам було відведено основну частину бесіди, в якій  взяли участь представники ректорату університету, відділу міжнародних зв'язків та міжнародного медичного факультету.

Високоповажні гості висловили своє захоплення високим рівнем надання освітніх послуг в Донецькому національному медичному університеті та обговорили можливі напрями співпраці щодо підготовки фахівців для арабських країн.

Під час свого перебування у м. Кропивницькому представники делегації ГО “Єгипетське земляцтво в Україні” поспілкувалися зі студентами з Єгипту, які навчаються на міжнародному медичному факультеті, проінформували їх про підтримку з боку посольства та земляцтва осіб, що здобувають освіту в Україні, розповіли про розвиток співпраці між Україною та Арабської Республікою Єгипет. Зустріч відбулась у теплій та доброзичливій атмосфері, студентам побажали успішного навчання й професійного зростання.

У другій частині візиту відбулось нагородження найкращих студентів грамотами та цінними подарунками,  представникам університету були вручені відзнаки за вагомий внесок в розвиток навчального процесу іноземних студентів та високий рівень професіоналізму.

IMG 3526

IMG 3527

IMG 3528

IMG 3529

IMG 3530

IMG 3531

IMG 3532

IMG 3533

IMG 3534

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…