Всеукраїнський проект “UMSA Internship”

Стажування для інтернів та студентів медичних університетів України в
ДУ “Інститут Серця МОЗ України”

Шановні колеги та студенти!

Надаємо Вам інформацію щодо стажування для інтернів та студентів 5-6 курсу на базі Київського інституту серця в м.Київ.

Програма стажування передбачає участь в роботі відділень Інституту Серця, а саме:

• Відділення для лікування ішемічної хвороби серця
  • Відділення патології міокарду та трансплантації органів і тканин
  • Відділення ендоваскулярної хірургії та ангіографії
  • Відділення інтенсивної терапії для дорослих
  • Анестезіологічне відділення
  • Консультативно – діагностичне відділення

Хто може взяти участь у стажуванні?

• Студенти лікувального та педіатричного факультетів 5-6 курсів.
  • Інтерни за спеціальностями “Хірургія”,”Загальна практика-сімейна медицина”,”Анестезіологія та інтенсивна терапія”.

Тривалість стажування становить 1 тиждень, 5 днів на тиждень. Стажування буде проходити в термін  з 20 березня по 24 квітня.

Стажування включає:

• Проживання в готелі
  • Компенсація витрат на транспорт іногороднім студентам

Після закінчення стажування кожний учасник отримає сертифікат Інституту Серця та Всеукраїнської асоціації студентів-медиків.

ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ НЕОБХІДНО:

1. Зареєструватись на стажування до 2 березня включно.
  2. Завантажити результати КРОК (1-ий або 2-ий).
  3. Пройти тестування у твоєму ВНЗ.(попередня дата тестування – 3 березня)
  4. Отримати запрошення на стажування.

Проект здійснюється за підтримки фармацевтичних компаній “Sanofi” та “Юрія-Фарм”.

Детальна інформація про участь:

http://www.heart.kiev.ua/10745-2/ - сайт Інституту серця МОЗ України

https://docs.google.com/forms/d/1ZyBmOymdTEep8fZRjfPqA1Ki_qmuOJhRMO2yZcYr2BY/viewform?edit_requested=true – заявка на участь

НАЦІОНАЛЬНИЙ КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ «UMSA INTERNSHIP»

Тодуров Михайло Борисович   +380674492961

ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ