Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

 

             24 лютого у Донецькому національному медичному університеті (м.Краматорськ)  відбувся щорічний День відкритих дверей. Ця подія важлива, як для майбутніх абітурієнтів, так й для університету, адже гості можуть познайомитися із навчальним, науковим, творчим та спортивним процесом, а ДНМУ – зі своїми майбутніми вихованцями.

           Традицією для нашої Alma Mater стало відкриття заходу з творчої частини, аби створити гарний настрій нашим гостям та продемонструвати таланти майбутніх лікарів. Під керівництвом Воротинцевої Аліни – студентки 4 курсу, дівчата показали чудовий танок у народному стилі. Гордість університету – Золотий голос ДНМУ – Чупєєва Каміла подарувала глядачам чарівні пісні. Поєднання спорту та танцю у своїй гармонічній постановці продемонструвала студентка 2 курсу – Єряшева Ірина. Завершенням творчої частини став танок у стилі контемпорарі від дівчат із колективу Alma Dance, постановником якого була студентка 4 курсу – Гущенко Вікторія.

           Офіційна частина Дня відкритих дверей розпочалася словом в. о. ректора ДНМУ, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України,   професора П.Г. Кондратенка. Він розповів гостям про тернистий шлях нашого університету, про його розвиток та перспективи. Петро Геннадійович запевнив, що ДНМУ був, є і буде однією родиною, збільшувати яку допомагають майбутні абітурієнти.

             Наступним виступив декан 1-го медичного факультету, професор О.І. Герасименко. Він ознайомив гостей з правилами вступу, прохідними балами, умовами щодо молодших спеціалістів, які навчались у медичних коледжах. Олександр Іванович більш детально розповів про навчання на медичному факультеті та напрями інтернатури.

              До слова запросили й декана фармацевтичного факультету, кандидата фармацевтичних наук О.І. Гуторова. Він ознайомив присутніх зі своїм напрямом – фармація, розповів про термін навчання, вимоги та перспективи працевлаштування.

        Завершився День відкритих дверей запитаннями від майбутніх вступників та їх батьків, адже найкращій спосіб отримати інформацію про університет – це поспілкуватися з його керівництвом.

1

2

3

4

5

6

7

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…