«Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індії в Україні».

У суботу, 31 березня, Донецький національний медичний університет у місті Кропивницькому відвідала делегація Республіки Індія у рамках триденної офіційної поїздки до Кропивницького. Очолив делегацію Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.
Пана Посла зустріли за індійськими та українськими традиціями, провели екскурсію головним корпусом університету, ознайомили з кабінетами анатомії та гістології. 
Студенти ДНМУ підготували концертні виступи. Привітали пана Бхарті від імені керівництва університету проректор з науково-педагогічної роботи Ольга Чернишова та помічник ректора Алла Наволокіна. 
Надзвичайний і Повноважний Посол привітав присутніх індійських студентів, а іншим учасникам зустрічі розповів про Індію - традиції демократії, володіння англійською мовою, кількість населення, філософію та історію науки. 
Окрім цього, відбувся круглий стіл за участю представників ДНМУ, Льотної академії та ЦДПУ, під час якого обговорили можливості щодо навчання індійських студентів у Кропивницькому.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

  
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top