Студенти ДНМУ успішно виступили на Всеукраїнському дебатному турнірі

Студенти ДНМУ успішно виступили на Всеукраїнському дебатному турнірі

Студенти другого медичного факультету Донецького національного медичного університету Юрій Таран та Владислав Павлиш посіли четверте місце з 28 можливих на Всеукраїнському дебатному турнірі, організованому інститутом «Республіка» на базі КПІ.

У перший день перебування в столиці учасники турніру спілкувалися з народними депутатами з різних фракцій та відомими громадськими діячами і журналістами — Романом Скрипіним, заступником голови ЦВК Андрієм Магерою, Майклом Щуром. Студенти слухали лекції та поради для успішного виступу. Тут же відбулися майстер-класи з аргументації.

Свої знання студенти могли застосувати на практиці вже під час відбіркового туру. Чотири найкращих команди пройшли до наступного етапу змагань. ДНМУ був першим у цьому списку.

У першому турі команди «влади» та «опозиції», що обиралися за жеребкуванням, доводили свою точку зору про антикорупційну реформу. Юрій та Влад виступали у якості опозиціонерів реформи та отримали 71,5 балів з 72 можливих. Під час другого туру розглядалася тема державного фінансування політичних партій, а у фіналі — прийняття урядом виборчого кодексу.

Посівши четверте місце за оцінкою журі, команда зібрала найбільший фан-сектор вболівальників з різних міст України.

Важливо відзначити, що за останні п'ять років ДНМУ став першим медичним ВНЗ, який пройшов у фінал дебатного турніру.

Студенти другого курсу дякують за допомогу у підготовці викладачеві історії України кафедри гуманітарних дисциплін №2 Анатолію Сустрєтову та розповідають, що отримали колосальний досвід у Києві. Тепер планують організувати дебатний турнір на медичному факультеті №2, де будуть обговорювати питання медичної тематики.

DSC 4953 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top