Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

РОБОЧА НАРАДА В УКРАЇНСЬКОМУ НДІ СОЦІАЛЬНОЇ ТА
СУДОВОЇ ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ МОЗ УКРАЇНИ

Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи О.Б. Петряєва прийняла участь у робочій нараді, яка відбулась 9.07.2018 року в Українському науково-дослідному інституті соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ (м. Київ), за участю директора інституту Пінчук І.Я., президента Асоціації психіатрів України Глузмана С.Ф., професора психіатрії Норберта Стакаускаса (Норвегія), представників ВООЗ Киргизстану та Казахстану.

На нараді були розглянуті питання реалізації міжнародного проекту UNA між Україною, Норвегією та Вірменією, в якому приймає участь і наш університет, а також перспективи залучення до співробітництва психіатричних служб Киргизстану та Казахстану.

Протягом наради було розглянуто питання імплементації посібника ВООЗ з надання допомоги під час гуманітарних надзвичайних станів. Визначено, що презентований посібник – простий та практичний інструмент, метою якого є надання підтримки закладам охорони здоров’я на територіях, постраждалих від гуманітарних надзвичайних станів, алгоритмів оцінки та ведення психічних та неврологічних розладів і розладів, пов’язаних зі вживанням психоактивних речовин. Отриманий посібник буде передано викладачам кафедри психіатрії, наркології, психотерапії та медичної психології університету.

1

2

3

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…