Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

У Кропивницькому студенти ДНМУ провели флешмоб до Міжнародного Дня Миру

Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №2 ДНМУ долучилася до щорічного відзначення Міжнародного Дня Миру, проголошеного ООН 21 вересня.

Цього дня людей усієї планети закликають відмовитись від насильства і ворожнечі.

Студенти взяли участь у засіданні "круглого столу", яке організувала кафедра гуманітарних дисциплін та провели викладачі Анатолій Сустрєтов спільно з Наталією Шульгою. Учасникам засідання розповіли про Загальну декларацію прав людини, яка була ухвалена ООН у 1948 році.

Під час засідання студенти з Індії, Гани, Нігерії, Узбекистану, України, Марокко, Лівії, Єгипту розповіли про проблеми миру та толерантності у своїх країнах в розрізі історичного минулого та сучасних подій. Окремо студенти поінформували один одного про культурні особливості на своїй Батьківщині.

Спільно з викладачами кафедри гуманітарних дисциплін студенти з різних країн світу провели у Кропивницькому флешмоб #ЯкЯРозбудовуюМир та сфотографувалися з хештегами про День Миру.

Окрім цього, на запрошення адміністрації кропивницької СЗШ №14 з поглибленим вивченням іноземних мов студентки ДНМУ з Нігерії та Індії разом зі студентом з Гани провели з десятикласниками урок, присвячений Міжнародному Дню Миру. Захід вже другий рік поспіль організовує викладачка англійської мови Наталія Щербакова. Принагідно, школярів запросили відвідати спортивні та мистецькі події у медичному університеті, аби познайомитися зі студентами з інших країн та дізнатися про їхню культуру.

Учасники познайомились і розповілили про свою плани на навчання та майбутню професію. Учні десятого класу прочитали вірш Ліни Костенко українською та англійською мовами. Відповідно до теми уроку школярі поділилися своїми думками про мир та причини воєн.

Студент з Гани розповів про свого співвітчизника, лауреата Нобелівської премії Миру, Генсека ООН (1997-2006 рр.) Кофі Аннана, який за життя зробив величезний внесок у врегулювання міжнародних конфліктів.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…