Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

ДНМУ у Кропивницькому

Студенти та викладачі ДНМУ під час відзначення 264-ї річниці з Дня заснування міста Кропивницького представили свою локацію на вулиці Дворцовій.

Її відвідало багато жителів та гостей обласного центру. Представники університету мали можливість поспілкуватися з Президентом України Петром Порошенком, який 15 вересня перебував у Кропивницькому з робочим візитом.

Глава держави цікавився роботою Донецького національного медичного університету, зазначив, що йому було приємно зустрітися зі студентами та висловив впевненість, що ДНМУ обов'язково повернеться у мирний український Донецьк.

Побував на локації університету народний депутат України, лікар обласного онкодиспансеру Костянтин Яриніч. Він поцікавився навчальним процесом та пообіцяв всебічну підтримку у вирішенні питань університету.

Студенти медичного факультету №2 та міжнародного медичного факультету у День міста вимірювали гостям свята артеаріальний тиск, рівень підшкірного жиру, старшокласників знайомили зі спеціальностями, які можна здобути в університеті, та роздавали наочні матеріали для майбутніх абітурієнтів. Найменшим відвідувачам «містечка» медичного університету теж було тут цікаво - вони одягали халати майбутнього лікаря, малювали, гралися іграшковою «швидкою» та отримували вітаміни.

Студентам та викладацькому складу ДНМУ було надзвичайно приємно докласти власних зусиль та долучитись до масштабного відзначення Дня міста.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…