Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Олімпійський день у ДНМУ

27.09.2018 р. студенти медичного факультету №3 на чолі з деканом Розенко Олегом Володимировичем відсвяткували міжнародний Олімпійський день та День студентського спорту.

Продовжуючи традиції університету завідувачем кафедри Фізичного виховання, доцентом Малаховою Жанною Володимирівною та викладачем фізичного виховання Якушевским Валентином Олександровичем Донецького Національного медичного університету було організовано і проведено урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор ДНМУ в м. Маріуполі.

Поздоровити студентів-медиків прийшли відомі спортсмени міста. Від імені голови Національного Олімпійського комітету Сергія Назаровича Бубки з вітальним словом виступив ЗМС України з силових видів спорту Олександр Лашин, який побажав студентам надалі поширювати олімпійські цінності та популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді.

З великим задоволенням студенти 1 та 2 курсів медичного факультету прийняли участь в естафетах на прояв швидкості і спритності між студентами. В емоційній боротьбі перемогли студенти 2 кусу на чолі з капітаном Артемом Яременко! Найбільш успішно проявили свої силові якості у змаганні з перетягуванні канату студенти 1 курсу стоматологічного факультету.

У заключній частині були нагороджені переможці, а від імені ректора Петра Геннадійовича Кондратенко голові студентського самоврядування був вручений грошовий сертифікат на придбання спортивного інвентарю.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…