Олімпійський день у ДНМУ

27.09.2018 р. студенти медичного факультету №3 на чолі з деканом Розенко Олегом Володимировичем відсвяткували міжнародний Олімпійський день та День студентського спорту.

Продовжуючи традиції університету завідувачем кафедри Фізичного виховання, доцентом Малаховою Жанною Володимирівною та викладачем фізичного виховання Якушевским Валентином Олександровичем Донецького Національного медичного університету було організовано і проведено урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор ДНМУ в м. Маріуполі.

Поздоровити студентів-медиків прийшли відомі спортсмени міста. Від імені голови Національного Олімпійського комітету Сергія Назаровича Бубки з вітальним словом виступив ЗМС України з силових видів спорту Олександр Лашин, який побажав студентам надалі поширювати олімпійські цінності та популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді.

З великим задоволенням студенти 1 та 2 курсів медичного факультету прийняли участь в естафетах на прояв швидкості і спритності між студентами. В емоційній боротьбі перемогли студенти 2 кусу на чолі з капітаном Артемом Яременко! Найбільш успішно проявили свої силові якості у змаганні з перетягуванні канату студенти 1 курсу стоматологічного факультету.

У заключній частині були нагороджені переможці, а від імені ректора Петра Геннадійовича Кондратенко голові студентського самоврядування був вручений грошовий сертифікат на придбання спортивного інвентарю.