Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Що може розбавити студентські будні краще, ніж святкові заходи та вечірки? Тому кафедра фізичного виховання ДНМУ організувала спортивно-танцювальне змагання "РУХ-dance", присвячене двом святам: 88-річчю ДНМУ та Всесвітньому дню студента. Шоу відбулося 15.11.18 у спортивному залі медичного факультету № 3 ДНМУ. У ньому взяли участь шість команд: по команді від кожної групи першого курсу ДНМУ та команди Маріупольського медичного коледжу й волейбольного клубу "Юні левиці". На роль жюрі були запрошені студенти другого курсу медичного факультету № 3 ДНМУ, які вже мали танцювальні досягнення.

Набравши висоту, пілоти пролетіли над Україною, виконавши енергійні танки з народними мотивами. Але це був найлегший етап, бо українські танці знайомі нам всім з дитинства.

Раптова зміна вітру понесла повітряні кулі у напрямі Балканського півострова. Греція складніше далася учасникам - етнічні грецькі сіртакі заплели ноги багатьом з них.

Після, пілоти відправились у подорож до джунглів у компанії диких звірів і Мауглі. Дарвін би з гордістю переконався в правильності своєї теорії, побачивши, як натхненно команди зобразили зграї диких бандерлогів.

Наступним пунктом призначення була Індія. Найбільш цікаві елементи індійських танців використали пілоти 102 групи, але загальний мотив було збережено й іншими командами.

Після спекотного Сходу учасники потрапили до засніженої тундри. Але мороз виявився безпорадним проти енергійних чукчів та їх оленів, що промчали по крижаній пустелі в бадьорому, хоч і не зовсім етнічному танку.

Безкраї снігові простори змінилися скляними хмарочосами. Повітряні кулі віднесло до Америки. Пілоти долучились до життєрадісного рок-н-ролу. Тут показала себе команда медичного коледжу, яка розпалилася так, що аж виконала декілька підтримок з перевертом.

Не встигли команди охолонути, як потрапили до Бразилії. Пристрасні танки у вирі канавалу, блиск костюмів та софітів - в захваті були як учасники, так і глядачі.

З карнавалу кулі принесло до циганського табору. У більш повільному, але не меньш пристрасному танку, пілоти закружляли у своїх колах. Дещо виділилася 101 група, у своєму вихорі двокольорових хустин.

Зробивши повний оберт навколо Землі, повітряні кулі приземлилися у рідному Маріуполі. Пілоти виконали останній танок під гімн міста, на закритті свята.

Відразу ж відбулося нагородження переможців. За старанну підготовку та оригінальну форму, третє місце розділили між собою команди 102 та 101 групи. Друге місце посів медичний коледж, за свій артистизм та ретельно підібраний реквізит. Перемогу одержала 103 група, за оригінальну хореографію під керівництвом Дмитра Гавра, студента першого курсу, спеціальності «Медицина».

Жюрі залишило дуже позитивні відгуки. Задоволеним лишився й гість свята, депутат міської ради – Дужик Богдан Вікторович. У майбутньому, кафедра фізичного виховання ДНМУ планує організувати ще велику кількість спортивних змагань.

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…