Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Студенти третього курсу міжнародного медичного та другого медичного факультетів Донецького національного медичного університету розпочали курс вивчення клінічних дисциплін.

Пропедевтику внутрішньої медицини вивчають на базі обласного кардіологічного диспансеру у Кропивницькому.

У КЗ «Кіровоградській обласний кардіологічний диспансер» під керівництвом головного лікаря, кандидата медичних наук, викладача кафедри внутрішньої медицини №2 Ганни Сухомлин створено всі необхідні умови для навчання студентів. В навчальному процесі використовуються сучасне медичне обладнання та комп’ютерні засоби.

Студенти приступили до вивчення основних методів обстеження хворих, електрокардіографії та інших тем курсу.

Окрім цього, вони вивчають роботу основних відділень обласного кардіологічного диспансеру - відділення ішемічної хвороби серця, відділення інтенсивної терапії, рентген-ендоваскулярного операційного відділення, реабілітаційного.

Заняття зі студентами проводять викладачі кафедри внутрішньої медицини №2 - головний лікар кардіодиспансеру Ганна Сухомлин, лікар-реаніматолог-анестезіолог відділення інтенсивної терапії Дмитро Мельничук, доцент кафедри, кандидат медичних наук Олена Гомозова, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи лікар-кардіолог Ірина Єрьоміна, лікар-невропатолог обласного кардіологічного диспансеру Ольга Мельничук.

У лікувальному закладі «Кіровоградська дитяча обласна лікарня», яка є клінічною базою Донецького національного медичного університету, студенти третього курсу розпочали вивчення пропедевтики педіатрії.

Адміністрація лікарні на чолі з головним лікарем Василем Хорощаком надає аудиторії та створила необхідні умови для вивчення студентами клінічних дисциплін. Кожного року через відділення лікарні проходять 11-12 тисяч маленьких пацієнтів та функціонує 15 спеціалізованих відділень. Лікарня оснащена сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою, тож навчання проходить на найвищому рівні.

Клінічні дисципліни студенти вивчають з третього курсу, після завершення вивчення фундаментальних теоретичних дисциплін. Курс пропедевтики педіатрії викладають лікарі Наталія Шишканова та Вікторія Іванова.

Зокрема, студенти почали вивчати анатомо-фізіологічні особливості шкіри, підшкірної клітковини і лімфатичних вузлів у дітей. Під час занять в аудиторії майбутні лікарі починають вчитися і певним практичним навичкам.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…