8 листопада 2018 року за ініціативи старшого викладача медичної та біологічної фізики к.ф.-м.н. Зої Шерман, асистента медичної інформатики Ольги Габорець та викладача історії України та української культури Анатолія Сустрєтова на кафедрі медичної фізики та інформаційних технологій №2 в Кропивницькому в рамках наукового гуртка відбувся міжнародний круглий стіл на тему: «Anesthesia: History, Modernity, Future».

Мета засідання – підтримати фундаментальні дослідження студентів при вивчення медичного обладнання в анастезіології.

Круглий стіл організований за підтримки кафедри мов і гуманітарних наук№2. У ньому взяли участь викладачі, студенти та фахівець в області анестезіології Катерина Цуркан.

Були підготовлені доповіді:
Асатова Захро, студентка групи 102 р.м., керівник: викладач Анатолій Сустрєтов;
Кончувееттіл Метью Шігха, студентка групи 209 а.м., керівник: старший викладач, к.ф.-м.н. Зоя Шерман;
Олена Короп, студентка групи 2-4 м.с., керівник: старший викладач к.п.н. Ольга Лунгол;
Оксана Міщенко, група 3-3 м.с., керівник: в.о. кафедри старший викладач к.п.н. Людмила Суховірська;
Дарекар Сіддхі Аніл, студентка групи 209 а.м., керівник: старший викладач, к.ф.-м.н. Зоя Шерман;
Фараз Мохаммед, студент групи 209 а.м., керівник: старший викладач, к.ф.-м.н. Зоя Шерман;
Ірорере Евбаімвен Оробоса, студент групи 208 а.м., керівник: старший викладач, к.ф.-м.н. Зоя Шерман;
Мохамед Бакар Мохамуд, студент групи 310 а.м., керівник: старший викладач, к.ф.-м.н. Зоя Шерман;
Абделмонем Атеф Абдельмонем Машхут, студент групи 304 а.ст., керівник: асистент Ольга Габорець;
Ісматова Сабріна, студентка групи 104 р.ст., керівник: викладач Анатолій Сустрєтов.