День спеціаліста з ультразвукової діагностики

16 листопада на базі МЦ «КОД ЗДОРОВ’Я» м. Маріуполя відбувся «День спеціаліста з ультразвукової діагностики.

Спікером цього заходу стала завідувачка кафедри онкології та радіології Донецького національного медичного університету, Головний обласний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, професор Конькова Марина Володимирівна.

1

Тема дня: «Мініінвазивні втручання під контролем ультразвуку в хірургії».

2

На День спеціаліста з ультразвукової діагностики з’їхалися біля 60 лікарів. Були присутні спеціалісти з ультразвукової діагностики з таких міст, як Маріуполь, Добропілля, Курахова, Волновахи, Костянтинівки, Селідова, Краматорську, Димитрова та Мирнограду.

Лікарі змогли на власні очі побачити не тільки ультразвукові знімки з реальними випадками із практики, але і відеоматеріали, на яких були показані методики виконання мініінвазивних втручань в хірургії.

Друге питання на порядку денному - атестація та сертифікація лікарів УЗД, яке теж викликало підвищений інтерес у зв’язку з реформами, які проводить Міністерство охорони здоров’я України.

Після закінчення заходу всі присутні мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці.

3