Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

День спеціаліста з ультразвукової діагностики

16 листопада на базі МЦ «КОД ЗДОРОВ’Я» м. Маріуполя відбувся «День спеціаліста з ультразвукової діагностики.

Спікером цього заходу стала завідувачка кафедри онкології та радіології Донецького національного медичного університету, Головний обласний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, професор Конькова Марина Володимирівна.

1

Тема дня: «Мініінвазивні втручання під контролем ультразвуку в хірургії».

2

На День спеціаліста з ультразвукової діагностики з’їхалися біля 60 лікарів. Були присутні спеціалісти з ультразвукової діагностики з таких міст, як Маріуполь, Добропілля, Курахова, Волновахи, Костянтинівки, Селідова, Краматорську, Димитрова та Мирнограду.

Лікарі змогли на власні очі побачити не тільки ультразвукові знімки з реальними випадками із практики, але і відеоматеріали, на яких були показані методики виконання мініінвазивних втручань в хірургії.

Друге питання на порядку денному - атестація та сертифікація лікарів УЗД, яке теж викликало підвищений інтерес у зв’язку з реформами, які проводить Міністерство охорони здоров’я України.

Після закінчення заходу всі присутні мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці.

3

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…