Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Шлях до перемоги «Кращий студент України»

По всій країні пройшов перший, вишівський етап Всеукраїнської конкурсної програми "Кращий студент України". Кожна студентська рада отримала можливість продемонструвати свій талант і креативність у 10 номінаціях: кращий студент України (комплексна характеристика), кращий студент-аналітик, кращий студент-громадський діяч, кращий студент-дизайнер, кращий студент-медійник, кращий студент-науковець, кращий студент-програміст, кращий студент-спортсмен, кращий студент-підприємець та кращий студент-профспілковий активіст. 

У конкурсі для студентів взяли участь усі виші м. Маріуполя, наш університет не був винятком. 

Підготовка була довгою. Після реєстрації на сайті Студреспубліка, усі претенденти підготували документи, підтверджуючі їх досягнення в обраній галузі. Від нашого медичного факультету № 3 ДНМУ взяли участь 6 студентів, спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія»: Ярошенко Катерина, Ульяницька Яна, Трушкіна Ксенія, Саніна Вікторія, Агеєв Ілля, Кривцова Катерина. Результати виявились гарними: наша альма-матер посіла два призових місця! На цей раз виділились студентки 202 групи, спеціальності «Медицина МС», отримавши призові місця. Ярошенко Катерина стала найкращою студенткою-спортсменом, завдяки великій кількості нагород та активній спортивній діяльності. А Саніна Вікторія, енергійна голова Інформаційного сектору та староста свого потоку, була визнана найкращим студентом України за комплексною характеристикою. 

Нагородження проходило в Evo Game Club. Всі учасники отримали грамоти й невеликий подарунок у вигляді комплекту значків та браслетів. Після нагородження було проведено Networking. Переможці та учасники знайомилися між собою, обговорювали способи покращення своїх результатів і планували майбутні досягнення. 

Обидві переможці візьмуть участь у регіональному етапі, й продовжать боротьбу за звання кращого студента. 
Бажаємо успіхів нашим студентам на подальших етапах Всеукраїнського конкурсу!

1

1

1

1

1

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…