Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

Процедура закупівлі та доставки підручників для Донецького національного медичного університету триває.

Цього тижня до бібліотеки надійшло 17 назв сучасних підручників (більше 170 примірників) для студентів медичних університетів англійською мовою.

Списки необхідної літератури надали викладачі кафедр, після цього були укладені угоди з трьома видавництвами.

Зараз надійшли книги «Біологічна та біоорганічна хімія», «Медична хімія», «Медична інформатика», «Operative dentistry», «Ортодонтія. Зубо-щелепні аномалії та деформації», «Періодонтологія і захворювання слизової оболонки рота», «Латинська мова і основи медичної тремінології», «Основи стоматології», «Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія», «Топографічна анатомія та оперативна хірургія», «Гігієна та екологія», «Медична та біологічна фізика», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Зубопротезна техніка», «Історія медицини» та інші.

«Зараз література знаходиться в стані обробки. Як тільки вона буде готова до видачі, ми повідомимо про це», - говорить старший спеціаліст бібліотеки ДНМУ Світлана Остапенко.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

Окрім цього, нові надходження ДНМУ отримав і від благодійного фонду «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, що займається збором літератури для переміщених ВНЗ. Переважно - це художня література та публіцистика, проте партнери з благодійної організації обіцяють допомогти і зі спеціалізованими підручниками.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

У найближчих планах університету - отримати ще близько 20 найменувань книг від двох українських видавництв.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

У фондах бібліотеки є медична література попередніх років, яку теж використовують українські та іноземні студенти.