Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

Процедура закупівлі та доставки підручників для Донецького національного медичного університету триває.

Цього тижня до бібліотеки надійшло 17 назв сучасних підручників (більше 170 примірників) для студентів медичних університетів англійською мовою.

Списки необхідної літератури надали викладачі кафедр, після цього були укладені угоди з трьома видавництвами.

Зараз надійшли книги «Біологічна та біоорганічна хімія», «Медична хімія», «Медична інформатика», «Operative dentistry», «Ортодонтія. Зубо-щелепні аномалії та деформації», «Періодонтологія і захворювання слизової оболонки рота», «Латинська мова і основи медичної тремінології», «Основи стоматології», «Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія», «Топографічна анатомія та оперативна хірургія», «Гігієна та екологія», «Медична та біологічна фізика», «Гістологія, цитологія та ембріологія», «Зубопротезна техніка», «Історія медицини» та інші.

«Зараз література знаходиться в стані обробки. Як тільки вона буде готова до видачі, ми повідомимо про це», - говорить старший спеціаліст бібліотеки ДНМУ Світлана Остапенко.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

Окрім цього, нові надходження ДНМУ отримав і від благодійного фонду «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, що займається збором літератури для переміщених ВНЗ. Переважно - це художня література та публіцистика, проте партнери з благодійної організації обіцяють допомогти і зі спеціалізованими підручниками.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

У найближчих планах університету - отримати ще близько 20 найменувань книг від двох українських видавництв.

Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала нові підручники

У фондах бібліотеки є медична література попередніх років, яку теж використовують українські та іноземні студенти.

 
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…