Конференція відбулася на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Серед учасників були представники не тільки вищих медичних навчальних закладів України. Було проведено велику кількість цікавих лекцій та корисних майстер-класів, завдяки яким учасники отримали змогу ознайомитися з найсучаснішими методами, відкриттями та дослідженнями в різних сферах медицини.

photo_2018-11-30_18-31-01

Гавро Дмитро, студент першого курсу, виступив з доповіддю "Кваліметрична модель встановлення стану здоров'я людини" і посів третє місце на секції "Профілактична медицина". Над цією роботою Дмитро почав працювати ще 4 роки тому, під керівництвом Самарської Валентини Миколаївни, вчителя хімії та біології технічного ліцею.  Ставши студентом ДНМУ, Дмитро продовжував працювати над цією роботою вже під керівництвом  Федотова Олега Валерійовича, завідувача кафедри медичної біології ДНМУ.