Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Конференція відбулася на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Серед учасників були представники не тільки вищих медичних навчальних закладів України. Було проведено велику кількість цікавих лекцій та корисних майстер-класів, завдяки яким учасники отримали змогу ознайомитися з найсучаснішими методами, відкриттями та дослідженнями в різних сферах медицини.

 

photo_2018-11-30_18-31-01

 

Гавро Дмитро, студент першого курсу, виступив з доповіддю "Кваліметрична модель встановлення стану здоров'я людини" і посів третє місце на секції "Профілактична медицина". Над цією роботою Дмитро почав працювати ще 4 роки тому, під керівництвом Самарської Валентини Миколаївни, вчителя хімії та біології технічного ліцею.  Ставши студентом ДНМУ, Дмитро продовжував працювати над цією роботою вже під керівництвом  Федотова Олега Валерійовича, завідувача кафедри медичної біології ДНМУ.  

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…