У Кропивницькому святковим концертом відзначили 88-річчя з дня заснування Донецького національного медичного університету.

photo 2018 11 30 18 31 01

Студентів та колектив привітали декан 2 медичного факультету, доцент П.І.Сидоренко, в.о. декана ММФ І.О. Торбенко, народний депутат України К.В. Яриніч.

йцййй

П.І.Сидоренко розповів про історію виникнення ВНЗ, Народний депутат К.В.Яриніч подякував за своєчасно прийняте рішення про переїзд ДНМУ до Кропивницького та побажав студентам завзятості та сил у навчанні професії лікаря.

ййййй

До іноземних студентів зі словами вітань звернулася І.О. Торбенко та зазначила, що керівництво університету і надалі бачить майбутнє для міжнародного медичного факультету саме в обласному центрі.

йффяя

За активну участь у громадському житті та успіхи у науковій діяльності студентів нагородили грамотами ДНМУ.

1212

Справжнім подарунком для гостей залу була концертна програма. Її учасники читали власні вірші та представили відеоролик про університет. Були і гумористичні мініатюри про медицину та студентів. Звучали музичні композиції, глядачі побачили талановиті танцювальні номери.