Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

У Кропивницькому святковим концертом відзначили 88-річчя з дня заснування Донецького національного медичного університету.

photo 2018 11 30 18 31 01

Студентів та колектив привітали декан 2 медичного факультету, доцент П.І.Сидоренко, в.о. декана ММФ І.О. Торбенко, народний депутат України К.В. Яриніч.

йцййй

П.І.Сидоренко розповів про історію виникнення ВНЗ, Народний депутат К.В.Яриніч подякував за своєчасно прийняте рішення про переїзд ДНМУ до Кропивницького та побажав студентам завзятості та сил у навчанні професії лікаря.

ййййй

 

До іноземних студентів зі словами вітань звернулася І.О. Торбенко та зазначила, що керівництво університету і надалі бачить майбутнє для міжнародного медичного факультету саме в обласному центрі.

йффяя

 

За активну участь у громадському житті та успіхи у науковій діяльності студентів нагородили грамотами ДНМУ.

1212

 

Справжнім подарунком для гостей залу була концертна програма. Її учасники читали власні вірші та представили відеоролик про університет. Були і гумористичні мініатюри про медицину та студентів. Звучали музичні композиції, глядачі побачили талановиті танцювальні номери.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…