• Інформаційні технології активно входять в наше повсякденне життя, а зокрема в медичну індустрію, в сферу охорони здоров’я населення. З поширенням використання електронних медичних карт (EMR), служб телемедицини та мобільних додатків, що допомагають виявляти потенційні загрози здоров'ю і досліджувати цифрову інформацію (рентгенівські знімки, комп'ютерні томограми та інше), лікарі різних фахових напрямків мають можливість краще діагностувати та лікувати своїх пацієнтів на ранніх стадіях захворювання. Завдяки безперервному розвитку сучасних технологій у медичній сфері, зокрема в хірургії, повертається здоров’я значно більшому числу пацієнтів та зберігається незліченна кількість життів.

Актуальність питання впровадження в життя кожного потенційного пацієнта найновітніших засобів ІТ-діагностики та лікування стала темою обговорення в рамках засідання наукового гуртка 10 грудня 2018 року. За ініціативи старшого викладача кафедри медичної фізики та ІТ №2, к. ф.-м. н. Мироненко О.В. та асистента цієї ж кафедри Габорець О.А. було проведено міжнародний круглий стіл на тему: «ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ДІАГНОСТИЦІ ТА ЛІКУВАННІ СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ЗАХВОРЮВАНЬ». В цьому заході взяли участь викладачі кафедри (Суховірська Л.П., Бурмістров О.М., Лунгол О.М.), лаборанти (Бугай С.Й., Новіцька С.С.) та студенти обох факультетів: медичного №2 та міжнародного медичного.

Були підготовлені, продемонстровані та обговорені ґрунтовні та цікаві доповіді з мультимедійними презентаціями та відеоматеріалами. Особливу увагу привернуло відео з головним лікарем онкодиспансера Костянтином Яриничемта інформація про найсучасніший томоцентр в Україні, який активно працює в м. Кропивницький, і з роботою якого можуть ознайомитися як вітчизняні, так і іноземні студенти.

Теми доповідей:

1. MachineLearningforManagingDiabetes - Абделмонем Атеф Абдельмонем Машхут, студент групи 304 а.ст., керівник: асистент О.А.Габорець.
  2. 3DPrintingindentistry - Омар Алі, студент групи 201 а.ст, керівник: асистент О.А.Габорець.
  3. Цукровий діабет – Драч Анастасія, студентка групи 2-1 ст, керівник: ст. викладач кафедри, к. ф.-м. наук Мироненко О.В.
  4. Телемедицина – Чавко Світлана, студентка групи 2-1 ст, керівник: ст. викладач кафедри, к. ф.-м. наук Мироненко О.В.
  5. Сучасна діагностика та лікування онкологічних захворювань в місті Кропивницький - Кирпа Анастасія,студентка групи 2-1 ст, керівник: ст. викладач кафедри, к. ф.-м. наук Мироненко О.В.
  6. Інформаційні технології в медицині ХХІ століття – Оруджов Елмаддін, студент групи 2-1 ст, керівник: ст. викладач, к. ф.-м. наук Мироненко О.В.
  7. ВІЛ, СНІД. Сучасний стан – Морозова Діана, студентка групи 2-1 ст, керівник: ст. викладач кафедри, к. ф.-м. наук Мироненко О.В.Mgbachi Chibuzor Anthony,студентгрупи 108 а – Мкерівник: ст. викл., к. пед. н. Лунгол О.М.

Sugarmeteritsroleindiabetesresearch– Зінченко Олена, студентка групи 2-1 мс, керівник: зав. кафедри, к. пед. н. Суховірська Л.П., ст. викл., к. пед. н. Лунгол О.М. керівник: зав. кафедри, к. пед. н. Суховірська Л.П.

• 47688234 368225603952458 1528910530905899008 n47575994 272337540149348 1216758651499315200 n48053316 769758310044301 5939014295110025216 n48238107 527355587782684 6976060691627114496 n