Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

21.12.2018 року в м. Дружківка кафедра офтальмології та оториноларингології провела науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасної офтальмології в практиці сімейного лікаря та лікаря-офтальмолога первинної ланки».

Участь прийняли більше 100 лікарів-офтальмологів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, лікарів-інтернів з міст Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Покровськ, Костянтинівка та інших.

З доповідями виступили:

завідуюча кафедрою офтальмології та оториноларингології ДНМУ, к.мед.н., доцент Коробова О.В «Патологія сітківки: що ми бачимо та що ми можемо»,

головний лікар КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня №1», асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ Бандура М.Ю. «Катаракта та наші можливості інтраокулярної корекції»,

асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ, лікар-офтальмолог КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня №1» Патріча В.Г. «Лазерні втручання на передньому та задньому відділах ока»,

клінічний ординатор кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ, дитячий лікар-офтальмолог клініки відновлення зору «Візіум» м. Краматорськ Пархомець Р.О. «Міопія та її сучасний контроль»,

асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ Булига О.С. «Синдром червоного ока в офтальмології».

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…