21.12.2018 року в м. Дружківка кафедра офтальмології та оториноларингології провела науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасної офтальмології в практиці сімейного лікаря та лікаря-офтальмолога первинної ланки».

Участь прийняли більше 100 лікарів-офтальмологів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, лікарів-інтернів з міст Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Покровськ, Костянтинівка та інших.

З доповідями виступили:

завідуюча кафедрою офтальмології та оториноларингології ДНМУ, к.мед.н., доцент Коробова О.В «Патологія сітківки: що ми бачимо та що ми можемо»,

головний лікар КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня №1», асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ Бандура М.Ю. «Катаракта та наші можливості інтраокулярної корекції»,

асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ, лікар-офтальмолог КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня №1» Патріча В.Г. «Лазерні втручання на передньому та задньому відділах ока»,

клінічний ординатор кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ, дитячий лікар-офтальмолог клініки відновлення зору «Візіум» м. Краматорськ Пархомець Р.О. «Міопія та її сучасний контроль»,

асистент кафедри офтальмології та оториноларингології ДНМУ Булига О.С. «Синдром червоного ока в офтальмології».