Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

У четвер, 2 травня, відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки України Романа Володимировича Греби з керівництвом Донецького національного медичного університету.

У нараді взяли участь в.о. ректора ДНМУ Анатолій Сустрєтов, в.о. першого проректора ДНМУ Олександр Герасименко, в.о. декана ММФ Катерина Цуркан, начальник відділу міжнародних зв’язків Наталія Шульга та представник Українського державного центру міжнародної освіти.

Під час наради була представлена стратегія нормалізації ситуації в університеті, зокрема на міжнародному медичному факультеті. Адміністрацією ДНМУ створено дорожню карту виходу з ситуації, яка склалася.

Спільно з заступником Міністра освіти учасники зустрічі обговорили нові вимоги до кадрової політики у вищій школі. В.о. ректора Анатолій Сустрєтов поінформував про реформування всього кадрового потенціалу університету, змін щодо кадрової політики, особливо, тих, які стосуються запобігання проявам корупції.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…