У середу, 24 квітня, викладачами кафедри загальної та біологічної хімії №2 ДНМУ Юзефович Р.В. та Мартинюк І.І. разом зі студентами груп 209 аМ та 210 аМ міжнародного медичного факультету була проведена конференція, присвячена боротьбі зі шкідливими звичками.

Конференції передувала серйозна підготовка, тож студенти створили власні проекти про значення та вплив на організм людини куріння, вживання алкоголю та наркотиків.

Доповіді іноземних студентів були представлені з використанням мультимедійного оснащення та ілюстративного матеріалу (плакатів, постерів, малюнків).

Під час презентацій було вдало поєднано повсякденне життя, медицина та хімія, що дало змогу розібратися в причинах та наслідках шкідливого впливу алкоголю, наркотиків та куріння.