Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

У середу, 24 квітня, викладачами кафедри загальної та біологічної хімії №2 ДНМУ Юзефович Р.В. та Мартинюк І.І. разом зі студентами груп 209 аМ та 210 аМ міжнародного медичного факультету була проведена конференція, присвячена боротьбі зі шкідливими звичками.

Конференції передувала серйозна підготовка, тож студенти створили власні проекти про значення та вплив на організм людини куріння, вживання алкоголю та наркотиків.

Доповіді іноземних студентів були представлені з використанням мультимедійного оснащення та ілюстративного матеріалу (плакатів, постерів, малюнків).

Під час презентацій було вдало поєднано повсякденне життя, медицина та хімія, що дало змогу розібратися в причинах та наслідках шкідливого впливу алкоголю, наркотиків та куріння.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…