У Кропивницькому презентували інтерактивний анатомічний стіл Sectra

  Відтепер в Донецькому національному медичному університеті є унікальний концепт для загального доступу до кейсів пацієнтів, викладацького контенту та наукових матеріалів від інших медичних університетів.

  Придбаний віртуальний анатомічний стіл SECTRA Table F18 виробництва Швеції вже налаштували в ДНМУ у Кропивницькому.

  Цього тижня для навчання викладачів кафедри анатомії роботі з віртуальним обладнанням до обласного центру прибув Регіональний менеджер SECTRA у Східній Європі та Індії Тимур Смірнов та представники компанії-дистриб'ютора в Україні.

  Такий стіл використовують в роботі кращі клініки та університети світу. Анатомічний стіл значно підвищує якість медичного навчання з можливістю демонстрації реальних клінічних випадків.

  Тимур Смірнов продемонстрував, як 65-дюймовий мультисенсорний екран підвищує якість навчання, використовуючи інтерактивну натуральну величину 3D зображень анатомії реальних пацієнтів.

  Анатомічний стіл являє собою монітор з роздільною здатністю 4k (3840х2160) та та ємнісним сенсорним інтерфейсом, має надзвичайно удосконалене відчуття взаємодії з візуалізованими даними, що дозволяє користувачам
виконувати навігацію швидше і простіше.

  Великий інтерактивний екран із системою індикації зображень, дозволяє забезпечити взаємодію з зображеннями людського тіла, отриманими комп'ютерною (КТ) або магнітно-резонансною томографією (МРТ).

  Детальні дослідження змодельованих організмів дозволяють студентам-медикам краще зрозуміти анатомічні функції та індивідуальні відмінності людей.

  Окрім цього, стіл є освітнім порталом, що може використовуватись для обміну клінічними випадками з іншими установами різних країн світу.

  Інтерактивний стіл забезпечує новим дисплеєм для перегляду патологій, що надає можливість вносити гістологічні зображення з різним забарвленням та з’єднувати їх зі сканами КТ та МРТ пацієнта, а потім збільшувати і вивчати патологічні зміни на клітинному рівні.

  Тимур Смірнов зупинився на можливостях роботи анатомічного столу, навчив викладачів працювати з інтерфейсом, а потім допомогав учасникам семінару набувати практичних навичок. 
 
           
Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top