Науковий семінар щодо впровадження інноваційного реабілітаційного обладнання

На базі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2 Донецького національного медичногофакультету (м. Кропивницький) було проведено науковий семінар на тему «Інноваційне реабілітаційне обладнання». Організатори семінару - викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2 : к.пед.н. Суховірська Людмила Павлівна, к.пед.н. Лунгол Ольга Миколаївна, к.пед.н. Задорожна Оксана Володимирівна.

У межах семінару розглядалися такі теоретичні та практичні питання:

1. Огляд сучасного реабілітаційного обладнання:

1.1. Доповідь на тему «Загальні основи фізичної реабілітації» - студентка групи 2-4 мс Делянова Анна Володимирівна (наук. кер. к.пед.н. Лунгол О.М.)

1.2. Доповідь на тему «Обладнання для фізичної реабілітації» - студентка групи 2-4 мс Коноваленко Ірина Олегівна (наук. кер. к.пед.н. Суховірська Л.П.)

2. Практика використання реабілітаційного обладнання на Кіровоградщині (доповідач: Потеряйко Валентин Васильович - лікар-хірург дитячий I категорії Кіровоградської дитячої обласної лікарні).

3. Психологічна складова реабілітації пацієнтів з відхиленнями в стані здоров’я (доповідач: Колєва Ганна Михайлівна – координатор центру медико-психологічної реабілітації госпіталю ветеранів війни, асистент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології Донецького національного медичного університету, керівник в Кіровоградській області ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», практичний психолог).

4. Застосування робототехнічних засобів в медицині (доповідач: к.пед.н. Задорожна Оксана Володимирівна, старший викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2).

Відкриття семінару розпочалось виступом в.о. завідувача кафедри к.пед.н. Суховірської Л.П., яка привітала усіх учасників семінару, акцентувала на актуальності заходу та доцільності обміну думками, знаннями і практичним досвідом учасників конференції.

В обговоренні приймали участь гості семінару: реабілітолог-ерготерапевт Ткаченко С.М., асистент кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології Корченюк О.Ю.; викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2: доцент, к.ф.-м.н. Бурмістров О.М.; доцент, к.пед.н. Трифонова О.М., к.ф.-м.н. Мироненко О.В., асистент Габорець О.А., Новіцька С.С. та студенти 2 курсу медичного факультету №2 напряму підготовки «Медицина».

Доповіді учасників семінару викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Підсумовуючи роботу семінару, к.пед.н. Лунгол О.М. подякувала присутнім за активну участь в обговоренні висвітлених доповідачами питань та побажала студентам розширювати коло наукових пошуків, активно приймати участь у наступних наукових заходах кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2.