Студенти ДНМУ долучилися до святкування Дня Європи

  18 травня студенти міжнародного медичного факультету ДНМУ у Кропивницькому спільно з викладачами вже традиційно долучилися до святкування Дня Європи та участі у "Єврофесті".

  В обласному ЦДЮТ вони представили культуру своїх країн, а потім взяли участь у заходах на площі Героїв Майдану у Кропивницькому.

  З Днем Європи учасників "Єврофесту" привітали голова ОДА Сергій Кузьменко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

  Потім учасники з прапорами своїх країн та в національному одязі пройшли центром Кропивницького.

Вшанували подвиг українських визволителів студенти ДНМУ у Кропивницькому

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти Донецького національного медичного університету спільно з викладачами Ярослава Тур та Роксолана Стецюк долучилися до урочистих заходів на меморіальному комплексі "Фортечні Вали".
Викладач історії України Тетяна Печериця розповіла про окупацію тодішнього Кіровограда та шлях до його визволення, а також тисячі жертв, до яких призвели звірства нацистів у місті.
Студенти поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували Героїв-визволителів та тих, хто невинно загинув від рук ворога. Відвідали юнаки та дівчата і меморіальну стелу на честь Героїв АТО.
Окрім вітчизняних студентів пам'ять загиблих у Другій світовій війні, вшанував студент міжнародного медичного факультету Акіра Ватанабе з японського міста Фукуока.

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Вартість проживання у гуртожитках Донецького національного медичного університету

Відповідно до діючого законодавства, вартість проживання студентів у гуртожитках не може перевищувати 30% від стипендії. Вартість проживання інших осіб визначається відповідними Наказами по ДНМУ.


Кількість вільних місць

У місті Краматорську студенти ДНМУ мають можливість проживати у гуртожитках Донбаської держаної машинобудівної академії. Згідно гарантійного листа № 046-05/727 від 15.06.2016 р. Донбаська державна машинобудівна академія, в особі ректора В.Д. Ковальова, гарантує поселення в гуртожиток Академії на час навчання усіх студентів Донецького національного медичного університету. У місті Кропивницькому студенти мають можливість проживати у гуртожитках за адресами вул. А. Барбюса, буд 6/5, вул. Полтавська, буд. 73 та пр. Університетський, буд. 14. У місті Маріуполі університету студенти мають можливість проживати у гуртожитках за адресою пр. Будівельників, буд 54. Орієнтовна кількість вільних місць у гуртожитку складає 104 койко-місця. МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАКАЗ 01. 10. 2018 р. м. Лиман № З ІА- «Про затвердження вартості проживання у гуртожитках ДНМУ для лікарів- інтернів, викладачів, інших осіб у м. Маріуполь та м. Кропивницький » Згідно Постанови КМУ від 27.08. 2010 року №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, установами та закладами системи освіти, що належать до державної комунальної форми власності». НАКАЗУЮ: 1. Затвердити вартість проживання для інших осіб, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 2400,00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 1. 2. Затвердити вартість проживання для інших осіб, які мешкають у гуртожитку м. Кропивницький вул. А. Матвієнко 6.6/5 у сумі 1615, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 3. 3. «Затвердити вартість проживання для викладачів, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 650, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 2. 4. Затвердити вартість проживання для лікарів-інтернів, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 650, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 4 5. Канцелярії даний наказ довести до бухгалтерської служби планово- фінансового відділу, юридичного відділу, проректора з економіки та адміністративно - господарських питань Попадинця 0 .0 6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з економіки та адміністративно- господарських питань Попадинця О.О. 7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. Ректор, професор ПОГОДЖЕНО: Проректор 3 економіки та адміністративно господарських питань Р Н° В.о. головного бухгалтера Начальник юридичного в ід д іл у Начальник планово-фінансового відділу П.Г. Кондратенко Попадинець О.О. Гейченко О. Г. Себіскверідзе І. к. Марчук К.А. Виконавець МиленкоА.В. МОб. 0508193789

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…