Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 876 від 21.11.2014 р., тимчасово до завершення проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, Донецький національний медичний університет проводить навчальну діяльність за новою юридичною адресою в орендованих приміщеннях.

Відповідно, університет тимчасово не може забезпечити умови доступності закладу освіти для осіб з особливими потребами. Крім того, можуть існувати деякі професійні обмеження доступу до лікарських спеціальностей за станом здоров’я.