Dear Indian students! Шановні студенти з Індії!

Last week the meeting with acting rector and acting dean of IMF was held in the university assembly hall. The conditions and procedure for possible change from tripartite to bilateral contract with the university were suggested. Moreover, the deadlines for signing such contracts and terms of payment were also announced. April 19 2019 is the official deadline for bilateral contract signing and tuition fees transfer upon such contract. If tuition fees are not paid by the student according to either tripartite or bilateral contract as agreed , the student is further expelled due to financial debt.

Administration

Доводимо до вашого відома,що минулого тижня в актовій залі головного корпусу університету відбулась зустріч в.о ректора ДНМУ, в.о декана ММФ та індійських студентів. На ній були оголошені інструкції для переведення індійських студентів з три на двосторонні контракти. Також на цій зустрічі був оголошений дед-лайн для прийняття заяв та перерахування коштів після переходу на двосторонній контракт. Нагадуємо,що кінцевий термін підписання та оплати вартості навчання згідно двосторонніх контрактів - 19.04.2019 р. Після закінчення вказаного терміну, у випадку,якщо студент не оплатив навчання згідно дво або тристоронніх договорів, він буде відрахований, як такий, що має фінансову заборгованість.