Адміністрація ДНМУ взяла участь у робочій нараді з заступником Міністра освіти та науки України

У четвер, 2 травня, відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки України Романа Володимировича Греби з керівництвом Донецького національного медичного університету.

У нараді взяли участь в.о. ректора ДНМУ Анатолій Сустрєтов, в.о. першого проректора ДНМУ Олександр Герасименко, в.о. декана ММФ Катерина Цуркан, начальник відділу міжнародних зв’язків Наталія Шульга та представник Українського державного центру міжнародної освіти.

Під час наради була представлена стратегія нормалізації ситуації в університеті, зокрема на міжнародному медичному факультеті. Адміністрацією ДНМУ створено дорожню карту виходу з ситуації, яка склалася.

Спільно з заступником Міністра освіти учасники зустрічі обговорили нові вимоги до кадрової політики у вищій школі. В.о. ректора Анатолій Сустрєтов поінформував про реформування всього кадрового потенціалу університету, змін щодо кадрової політики, особливо, тих, які стосуються запобігання проявам корупції.