Студенти ДНМУ поглибили знання про правила безпеки під час навчання та роботи

На медичному факультеті №2 Донецького національного медичного університету у Кропивницькому провели Інформаційний семінар до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці та Дня охорони праці в Україні у 2019 році. В усій державі подібні заходи проходять під девізом "Безпечне та здорове майбутнє праці".

Під час семінару начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Кіровоградській області Ірина Чирва зупинилась на питаннях, що сприяють безпеці та гігієні праці, Головний державний інспектор відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг управління Держпраці у Кіровоградській області Станіслав Сітнік ознайомив студентів з основними положеннями Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції".