Іноземні студенти ДНМУ власноруч створили писанки

На міжнародному медичному факультеті Донецького національного медичного університету пройшов майстер-клас "Великодня писанка", який організувала кафедра української та російської мов, а провела викладач кафедри Мирослава Пишногуб.

Студенти першого курсу з Єгипту та Кенії дізналися про значення та походження Великодніх писанок, смислове навантаження кольорів та візерунків. Після розповіді викладача кожен зміг обрати собі малюнок.

Спочатку учасники та учасниці нанесли перший шар фарби, зачекали доки вона висохне, а вже потім стали створювати малюнок. Більшість юнаків та дівчат відтворили візерунок, а дехто додав і своїх барв.

Колектив бібліотеки ДНМУ розмістив виставку книг до Великодня, зокрема, про традиції святкування та національні страви.