Гості з США представили студентам ДНМУ курси Kaplan Medical

Донецький національний медичний університет у Кропивницькому відвідали представники курсів Kaplan Medical - директор школи Kaplan з міжнародного набору доктор Джадсон Епперлі (США) та консультант в Україні Олена Висоцька.

Доктор Епперлі розповів, що у США школа Kaplan готує випускників медичних університетів та студентів старших курсів до професійних іспитів з медицини USMLE (Американського медичного екзамену для отримання ліцензії), що складається з трьох частин.

Студентам міжнародного медичного факультету показали презентації про курси та розповіли, що це найкоротший шлях для підтвердження медичного диплома в США і початку роботи лікарем за кордоном.

Також студенти дізналися про переваги отримання медичного диплома та роботи лікарем в США.