У Кропивницькому презентували інтерактивний анатомічний стіл Sectra

  Відтепер в Донецькому національному медичному університеті є унікальний концепт для загального доступу до кейсів пацієнтів, викладацького контенту та наукових матеріалів від інших медичних університетів.

  Придбаний віртуальний анатомічний стіл SECTRA Table F18 виробництва Швеції вже налаштували в ДНМУ у Кропивницькому.

  Цього тижня для навчання викладачів кафедри анатомії роботі з віртуальним обладнанням до обласного центру прибув Регіональний менеджер SECTRA у Східній Європі та Індії Тимур Смірнов та представники компанії-дистриб'ютора в Україні.

  Такий стіл використовують в роботі кращі клініки та університети світу. Анатомічний стіл значно підвищує якість медичного навчання з можливістю демонстрації реальних клінічних випадків.

  Тимур Смірнов продемонстрував, як 65-дюймовий мультисенсорний екран підвищує якість навчання, використовуючи інтерактивну натуральну величину 3D зображень анатомії реальних пацієнтів.

  Анатомічний стіл являє собою монітор з роздільною здатністю 4k (3840х2160) та та ємнісним сенсорним інтерфейсом, має надзвичайно удосконалене відчуття взаємодії з візуалізованими даними, що дозволяє користувачам
виконувати навігацію швидше і простіше.

  Великий інтерактивний екран із системою індикації зображень, дозволяє забезпечити взаємодію з зображеннями людського тіла, отриманими комп'ютерною (КТ) або магнітно-резонансною томографією (МРТ).

  Детальні дослідження змодельованих організмів дозволяють студентам-медикам краще зрозуміти анатомічні функції та індивідуальні відмінності людей.

  Окрім цього, стіл є освітнім порталом, що може використовуватись для обміну клінічними випадками з іншими установами різних країн світу.

  Інтерактивний стіл забезпечує новим дисплеєм для перегляду патологій, що надає можливість вносити гістологічні зображення з різним забарвленням та з’єднувати їх зі сканами КТ та МРТ пацієнта, а потім збільшувати і вивчати патологічні зміни на клітинному рівні.

  Тимур Смірнов зупинився на можливостях роботи анатомічного столу, навчив викладачів працювати з інтерфейсом, а потім допомогав учасникам семінару набувати практичних навичок.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…