Бібліотека ДНМУ отримала нові книги від посольства США в Україні

Завдяки проектам сприяння переміщеним університетам бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала дві партії нових книг.

  У рамках проекту «Допомога бібліотекам переміщених універистетів» відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні громадською організацією «Асоціація 
Інформатіо-Консорціум» бібліотеці ДНМУ передано значну кількість книг.

  Це художні та наукові видання англійською мовою. Серед художніх видань це твори американських класиків та сучасникх письменників.

  Надійшла цікава література українською мовою з психології, історії та менеджменту.

  Окрім того, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» та філія музею «Інститут дослідження Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал імені Василя Стуса», ГО імені Омеляна Ковча у рамках реалізації освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 універистетів та бібліотек України: боротьба за свідомість» передали бібліотеці ДНМУ комплект книг з історії України у тому числі - з тематики Геноциду українського народу-Голодомору 1932-1933 років.

  Книги є цінними виданнями, оскільки розкривають маловідомі сторінки історії України в різні періоди.

  До бібліотеки надійшли також постери «Історія українського війська», що наочно допоможуть у вивченні історії України та національно-патріотичному вихованні студентів.

  Бібліотека та адміністрація ДНМУ висловлює щиру вдячність керівництву проектів, які надають реальну допомогу переміщеним університетам.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…