Бібліотека ДНМУ отримала нові книги від посольства США в Україні

Завдяки проектам сприяння переміщеним університетам бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала дві партії нових книг.

У рамках проекту «Допомога бібліотекам переміщених універистетів» відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні громадською організацією «Асоціація
Інформатіо-Консорціум» бібліотеці ДНМУ передано значну кількість книг.

Це художні та наукові видання англійською мовою. Серед художніх видань це твори американських класиків та сучасникх письменників.

Надійшла цікава література українською мовою з психології, історії та менеджменту.

Окрім того, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» та філія музею «Інститут дослідження Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал імені Василя Стуса», ГО імені Омеляна Ковча у рамках реалізації освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 універистетів та бібліотек України: боротьба за свідомість» передали бібліотеці ДНМУ комплект книг з історії України у тому числі - з тематики Геноциду українського народу-Голодомору 1932-1933 років.

Книги є цінними виданнями, оскільки розкривають маловідомі сторінки історії України в різні періоди.

До бібліотеки надійшли також постери «Історія українського війська», що наочно допоможуть у вивченні історії України та національно-патріотичному вихованні студентів.

Бібліотека та адміністрація ДНМУ висловлює щиру вдячність керівництву проектів, які надають реальну допомогу переміщеним університетам.