У Кропівницькому команад ДНМУ перемогла у обласному молодіжному чемпіонаті з гумору

  Фінал чемпіонату гумору серед молодіжних команд відбувся 15 травня 2019 року в Кіровоградському обласному ЦДЮТ.

  Організаторами виступили управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та комунальний заклад позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

  Сезон стартував у грудні з відбіркового туру. На нього зареєструвалось 10 команд претендентів на участь. До фіналу потрапили найдотепніші гумористи з різних закладів вищої та  професійно-технічної освіти нашого міста. Кожна команда мала свого зіркового тренера з яким працювала протягом  року. Професійні редактори Юрій Тушевський та Павел Іванов виконували ролі порадників та наставників. 6 команд-фіналістів змагалися у трьох конкурсах:привітання, зворотна  розминка,танець.

  Жарти, акторські здібності й вміння колективів імпровізувати оцінювали незалежне журі, до складу якого входили відомі публічні люди міста Кропивницького – ресторатор Віктор Душак, журналіст та телеведуча Олена Данилишин та ведучі і представники Stand-up клубу міста Кропивницького Сергій Ільїн, Олена Ферман та Максим Зарва.

  Улюбленцями публіки й суддів стала команда Донецького наіонального медичного університету «Перша Перспективна» разом зі своїм зірковим тренером Кирилом Мельником.

  У запеклій боротьбі з гумору вона здобула максимальну кількість балів. Тож команда отримала перехідний кубок та звання переможця обласного молодіжного чемпіонату гумору «Молодіжна ліга сміху» сезону 2018/2019 навчального року.

  Вітаємо нашу команду!

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…