У Кропивницькому викладачі ДНМУ проводять профорієнтаційну роботу

Систематичне проведення профорієнтаційної роботи дає змогу щороку залучати більшу кількість абітурієнтів.

Тож, прохання дирекції та батьківського комітету природничо-правового ліцею №8 Міської ради міста Кропивницького, 17 травня декан медичного факультету №2 Донецького національного медичного університету Петро Іванович Сидоренко зустрівся з випускниками закладу.

До 30 осіб з їхнього числа виявили бажання вступати до нашого медичного ВУЗу.

Петро Іванович розповів майбутнім абітурієнтам про славетну історію Донецького національного медичного університету, його традиції.

Охарактеризував навчально-методичну, клінічну базу другого медичного та міжнародного медичного факультетів, розповів про кадровий потенціал та особливості організації освітнього процесу в ДНМУ.

Декан медичного факультету ознайомив школярів та їхніх батьків з Умовами прийому до ВНЗ у 2019 році та Правилами прийому на навчання до ДНМУ, звернувши особливу увагу на якість знань з конкурсних предметів, які необхідно складати під час ЗНО, та введений поріг у 150 балів з двох останніх дисциплін.

Аудиторія дізналася про ліцензійний обсяг прийому студентів до ДНМУ. А продемонстрований під час зустрічі відеоролик про сьогодення студентів-медиків став яскравим підсумком всього сказаного вище.

По завершенню перегляду Петро Іванович відповів на багаточисельні запитання слухачів та побажав випускникам успіхів у реалізації їхніх задумів.

Окрім цього, у Донецькому національному медичному університеті побували учні старших класів ЗОШ №4 обласного центру.

Завідувач кафедри анатомії людини Сергій Дубина продемонстрував можливості інтерактивного анатомічного столу, який з недавнього часу застосовують для вивчення анатомії у Кропивницькому.

Студенти можуть розглядати м'язи людського тіла у збільшеному вигляді та одночасно вивчати їхні функції. Окрім того, таке оснащення є безпечнішим, ніж вологі анатомічні препарати. Оскільки формалін може викликати алергії та інші хвороби.

Старшокласники мали змогу самостійно перевірити, як працює анатомічний стіл. Також вони дізналися, що студент медичного ВНЗ має вивчити 8 тисяч термінів латинською мовою.

Про вивчення гістології дітям розповіла координатор кафедри патоморфології, судової медицини та гістології Ярослава Тур. Школярі побачили, що студенти в достатній кількості забезпечені мікроскопами та зразками тканин для вивчення.

Оглянули гості і комп'ютерний клас, лише у головному корпусі таких два. Приємно відзначити, частина школярів з більш ніж 40 вже хоче пов'язати своє майбутнє з медициною.