Всеукраїнськи змагання «Закарпатські медичні ралі 2019»

Людей, яких об’єднує одна мета, які допомагають одне одному на шляху до неї називають однією командою.

«Один за всіх і всі за одного» - по такому принципу команда від Донецького національного медичного університету прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Закарпатські медичні ралі 2019».

Завдяки науковому керівнику, а саме асистенту кафедри анестезіології Северину Сергію Петровичу команда гарно підготувалася до змагань. Підготовка проводилась на базі симуляційного центру ДНМУ та тренувального центру станції швидкої медичної допомоги у місті Слов’янськ. Лідером команди стала студентка 5 курсу 5 групи - Опаріна Анастасія , до составу команди входили молодші спеціалісти - Сушкіна Ганна студентка 4 групи 2 курсу та Лихацький Сергій 4 курс 7 група. Змагання проводились у місті Ужгород, з 5 по 7 червня. В змаганнях взяли участь 41 команда з усіх областей України та з-за кордону, а саме з Польщі, Румунії, Словаччини та Литви . Конкур складався з 10 завдань серед яких були тести, а також конкурс з надання допомоги травмованим в ДТП, дитині під час важкої пневмонії, дитині при отруєнні марганцем, допомога при інсульті.
Боротьба була напружена, але судді оцінували не тільки знання, але й згуртованість команди. Нажаль, команда ДНМУ поступившись першим місцем Литовській команді і посіла 2 місце серед студентських команд. Так тримати! Молодці! ДНМУ пишається вами.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…