Всеукраїнськи змагання «Закарпатські медичні ралі 2019»

Людей, яких об’єднує одна мета, які допомагають одне одному на шляху до неї називають однією командою.

«Один за всіх і всі за одного» - по такому принципу команда від Донецького національного медичного університету прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Закарпатські медичні ралі 2019».

Завдяки науковому керівнику, а саме асистенту кафедри анестезіології Северину Сергію Петровичу команда гарно підготувалася до змагань. Підготовка проводилась на базі симуляційного центру ДНМУ та тренувального центру станції швидкої медичної допомоги у місті Слов’янськ. Лідером команди стала студентка 5 курсу 5 групи - Опаріна Анастасія , до составу команди входили молодші спеціалісти - Сушкіна Ганна студентка 4 групи 2 курсу та Лихацький Сергій 4 курс 7 група. Змагання проводились у місті Ужгород, з 5 по 7 червня. В змаганнях взяли участь 41 команда з усіх областей України та з-за кордону, а саме з Польщі, Румунії, Словаччини та Литви . Конкур складався з 10 завдань серед яких були тести, а також конкурс з надання допомоги травмованим в ДТП, дитині під час важкої пневмонії, дитині при отруєнні марганцем, допомога при інсульті.
Боротьба була напружена, але судді оцінували не тільки знання, але й згуртованість команди. Нажаль, команда ДНМУ поступившись першим місцем Литовській команді і посіла 2 місце серед студентських команд. Так тримати! Молодці! ДНМУ пишається вами.