Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»

Пресс-анонс

Дай пораду президенту – отримай iPhone XS (конкурс)

Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів.

З появою нового президента українське суспільство отримало надію на позитивні зміни в країні. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, на які очікує український народ. Ми вважаємо, що ініціативна молодь може неабияк пришвидшити цей процес, висловивши свої новаторські та свіжі думки щодо змін в нашій державі.

Саме тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам можливість висловити свої думки та зробити так, щоб вони не залишилися непоміченими.

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту України. Якщо ти амбіційний, винахідливий та маєш, що сказати, — подай заявку та пиши свої думки на Maanimo. Термін подачі роботи —  до 15 жовтня. Автор найкращих порад отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за посиланням.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…