Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»

Пресс-анонс

Дай пораду президенту – отримай iPhone XS (конкурс)

Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів.

З появою нового президента українське суспільство отримало надію на позитивні зміни в країні. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, на які очікує український народ. Ми вважаємо, що ініціативна молодь може неабияк пришвидшити цей процес, висловивши свої новаторські та свіжі думки щодо змін в нашій державі.

Саме тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам можливість висловити свої думки та зробити так, щоб вони не залишилися непоміченими.

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту України. Якщо ти амбіційний, винахідливий та маєш, що сказати, — подай заявку та пиши свої думки на Maanimo. Термін подачі роботи —  до 15 жовтня. Автор найкращих порад отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за посиланням.