Саме Вам, нашій молодій зміні, випаде щаслива доля працювати у новій системі охорони здоров’я, яку наполегливо розбудовує Україна.

 Розпочата понад два роки тому Президентом України Віктором Януковичем реформа медичної сфери уже має перші вагомі результати: збільшується мережа лікарських амбулаторій та перинатальних центрів, зменшується малюкова та материнська смертність, розвивається екстрена медична допомога, зростає престиж праці медичних працівників та їх заробітна плата.

 Переконана, що Ваше молоде завзяття та талант допоможуть нам у створенні та реалізації сучасної моделі медичної допомоги. Хочеться вірити, що медицина стане для Вас не тільки професією, але й спосібом життя.

 Бережіть у серці та душі слова Гіппократа про те, що медицина воістину є найблагороднішим із всіх мистецтв, та завжди пам’ятайте про честь білого халата. Хай прикладом для Вас буде подвижницький шлях та життя у медицині видатного українського вченого-кардіохірурга, академіка Миколи Амосова, у сторіччя з дня народження якого Ви завершили своє навчання у медичних вишах.

 Успіхів Вам, дорогі наші майбутні колеги, творчого натхнення та наснаги у праці на благо охорони здоров’я українського народу.

 З повагою

Міністр охорони здоров’я України   Раїса Богатирьова