Центр додаткової освіти
запрошує Вас на навчальний семінар-тренінг
для координаторів Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС)
вищих навчальних закладів.
Семінар-тренінг відбудеться 12-13 травня 2011 року
в м. Одеса за адресою: вул. Троїцька, 41.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 943 від 16.10.2009 р. «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи», необхідно «запровадити, починаючи з 2009/2010 навчального року у вищих навчальних закладах України Європейську кредитно-трансферну систему та її ключові документи («Аплікаційну форму студента», «Угоду про навчання», «Угоду про практичну підготовку та зобов’язання про якість», «Академічну довідку», «Додаток до диплома Європейського зразка») відповідно до вимог Довідника користувача Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС), затвердженої Європейською комісією 6 лютого 2009 року».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 365 від 29.04.2010 р. «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (Diploma Supplement) та його опису», в Україні повністю запроваджено практичні механізми видачі цих додатків, і починаючи з 2010 р. ВНЗ України повинні на замовлення студентів здійснювати ці процедури.

Для реалізації ЄКТС як основного інструменту болонського процесу в університетах повинна бути створена команда координаторів ЄКТС - на рівні університету, факультету (інституту, кафедри). Координатори ЄКТС є основним контактними і відповідальними особами при запровадженні ЄКТС у вищому навчальному закладі та реалізації програм мобільності студентів та викладачів.

Участь у семінарі буде корисна також ректорам і проректорам вищих навчальних закладів, головам навчально-методичних відділів, викладачам, магістрам, аспірантам, докторантам та іншим зацікавленим особам.

Для реєстрації на навчання, необхідно заповнити реєстраційну анкету та до 6 травня включно надіслати її факсом на номер (048)737 46 20, або електронною поштою на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Кількість місць на семінарі-тренінгу обмежена 20 учасниками.
Ми будемо раді вчасно отримати Ваші реєстраційні форми.
Інформація щодо плану сесій, програми навчального семінару та реєстраційна анкета знаходяться за ссилкою:
http://aunion.aunion.info/published/WG/show.php?q=TU9aT0xFVkFET0M=-924470f6