Член спеціалізованої вченої ради Д 11.600.06 по захисту докторських дисертацій за спеціальностями: 14.01.07 – онкологія; 14.01.23 – променева діагностика та променева терапія; 14.03.02 – патологічна анатомія.

Завідувач кафедри онкології Харківського національного медичного університету
Доктор медичних наук,
Професор.
Лікар вищої категорії з онкохірургії.
Член редакційної ради журналів: „Онкология” (Київ), „Новоутворення” (Донецьк), „Міжнародний медичний журнал” (Харків), „Харківська хірургічна школа”.
Голова Харківського наукового товариства онкологів.
За оцінкою журналу „Фокус” № 49 (161) від 4 грудня 2009 р. увійшов в число 50 видатних лікарів України
Член спеціалізованої ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій в Харківській медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю 14.01.07 – онкологія
Основні напрямки наукової діяльності: хірургічне лікування раку стравоходу; комбіноване лікування раку легень і пухлин середостіння; лікування раку молочної і щитовидної залоз; вивчення патогенезу метастазування злоякісних пухлин.
Автор 191 друкованої праці, 2 монографій, 12 патентів, 4 нововведень.
Під його керівництвом підготовлено 10 кандидатів медичних наук і 1 магістр медицини.
Опоненцій – 36